Македонски | Shqip | English |

Yugo Tempo 1.1

Се продава од: Фиданчо 16 дек. 16:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 80 000 - 84 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Yugo
Модел: Yugo Tempo
Во одлична состојба. Регистрирано и гаражирано.
Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток