Македонски | Shqip | English |

SKUTERI GARELLI \ KINESKO

Се продава од: Filip 06 мар. 11:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.060 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

950 ЕУР

Локација: Пробиштип
Марка: Друга марка
Модел: Garelli
-GARELLI 2017god TOP ---- 950e
-KINESKO ---- 350e


-POVEKE INFORMACII NA 077\519\128
-MOZNA E I ZAMENA!!!
Нема посетени огласи
Кон почеток