Македонски | Shqip | English |

Aprilia Atlantic 250

Се продава од: Kristijan 07 мар. 01:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2005
Локација: Пробиштип
Моторцикли : Скутер
Марка: Aprilia
Модел: Atlantic
Aprilia Atlantic 250, Vo ekstra sostojba na bg tabli
Нема посетени огласи
Кон почеток