Македонски | Shqip | English |

Citroen Jumper Maxi 17m3

Се продава од: Davor 20 јан. 12:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 16.270 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 500 ЕУР

Локација: Пробиштип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Citroen
Модел: Jumper
Se prodava Citroen Jumper Maxi 17m3 najgolemo
nosivost 1410 kg se vozi so B kategorija vo besprekorna sostojba kupeno novo od Citroen 2009 godina 290000 km moze da se vide i proba vo sekoe vreme
Нема посетени огласи
Кон почеток