Македонски | Shqip | English |

Ford Transit

Се продава од: Sefedin 19 ноем. 20:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

3 700 ЕУР

Локација: Пробиштип
Возила : Товарни и Влечни возила
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Transit
Ford transit
Нема посетени огласи
Кон почеток