Македонски | Shqip | English |

MASINA ZA PERENJE

Се продава од: gorenje 10 мар. 07:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 МКД

Локација: Пробиштип
Производи : Машини за перење и Сушачи
Марка: Gorenje
Модел: Drug model
Se prodava masina za perenje alista marka GORENJE vo odlicna sosotojba ima mal problem neraboti dobro centrafugata cena 1500
Нема посетени огласи
Кон почеток