Македонски | Shqip | English |

3 Zamrznuvaci

Се продава од: Жаклина 22 ноем. 11:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Пробиштип
Производи : Фрижидери и Комори
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Се продаваат 3 замрзнувачи. Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток