Македонски | Shqip | English |

Vinjakot so proveren kvalitet

Се продава од: Илија 13 мар. 18:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 500 МКД

Локација: Пробиштип
Onie koi sakaat nesto da naucat vistinsko vreme e da go probat vinjakot so proveren kvalitet polnet e 1862 godina vi garantirame za vkust na stariot tradicion vinjak za samo 4500 denari. Info: 078637488
Нема посетени огласи
Кон почеток