Македонски | Shqip | English |

2 rutera za kompjuter

Се продава од: Никола Николовски 08 дек. 13:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

600 МКД

Локација: Пробиштип
Се Продават 2 Рутера за компјтер

Motorola - 300 Денари
TP-LINK - 300 Денари

+ довагја со габлови за интернет.
Нема посетени огласи
Кон почеток