Македонски | Shqip | English |

iPhone 6S GOLD 64 GB do perfektna sostojba

Се продава од: Saso 13 јан. 22:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 1.930 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

250 ЕУР

Локација: Пробиштип
Марка: Apple (Iphone)
Модел: iPhone 6s
Se prodava iPhone 6S GOLD 64 GB vo perfektna sostojba. Nonstop so zastitno staklo i futrola. 250 eu.
Нема посетени огласи
Кон почеток