Македонски | Shqip | English |

HTC Desire 510

Се продава од: Сашо 16 јан. 09:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 МКД

Локација: Пробиштип
Марка: HTC
Модел: Desire 510
Prodavam HTC Desire 510, bela boja.
Mnogu socuvan, bez nikakvi problemi ili ostetuvanja.
Нема посетени огласи
Кон почеток