Македонски | Shqip | English |

Prizemje I dvorno mesto od 560m2 na Ili

Се продава од: Sashka 27 окт. 12:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

18 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 54 m2
Број на спратови: Приземје
Греење: Нема
Локација: Пробиштип
Se prodava prizemje54m3 I shupa tvrda gradba13m2 so dvorno mesto od 560m2
na ul Ilindenska.
Kukats e stara
Tel 070426838
Moznost za dogovor
Kukata e stara
Нема посетени огласи
Кон почеток