Македонски | Shqip | English |

Akita Inu Kucinja

Се продава од: Ivan Вчера 10:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Пробиштип
Миленичиња : Кучиња
Се продаваат
кутриња од расата Акита Ину (јапонска акита) со врвно педигре -http://www.akitapedigree.com//testmating.php?dam=93721&sire=93720
Родителите на кутрињата потекнуваат од Светски прваци ,кучиња кој имаат оставрно белег на европската и светска кинолошка сцена во последните неколку години.
Кутрињата ке бидат спремни за преземање на почетокот на Јуни и ги добивате вакцинирани и прочистени од внатрешни паразити и со комплет документи (Пасош ,Педигре и Чип ).
За повеќе слики и информации за кутрињата и родителите Facebook- Darko Kuzev

Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток