Македонски | Shqip | English |

JORKSIRSKI TERIER

Се продава од: Aleksandra 05 мар. 15:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

400 ЕУР

Локација: Пробиштип
Миленичиња : Кучиња
Imame za prodazba jorksirski terier maski i zenski vozrast 2 meseca dovolno golemi za prodazba.Rodeni na 11.01.2019 god.od dobro poteklo od sampionski roditeli so pedigre vakcinirani i procisteni od paraziti
Нема посетени огласи
Кон почеток