Македонски | Shqip | English |

Skii i Stapcinja

Се продава од: Dejan 24 фев. 23:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 000 МКД

Локација: Пробиштип
Опрема : Зимски/Водени спортови
Atomic Pro Carv 6-20 1.80 cm. Odlicno socuvani,napraven servis,top vezovi,bez grebanici!
Нема посетени огласи
Кон почеток