Македонски | Shqip | English |

Skii i Stapcinja

Се продава од: Dejan Vuk Markovski 24 фев. 14:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 000 МКД

Локација: Пробиштип
Опрема : Зимски/Водени спортови
Atomic Pro Carv 6-20 1.80 cm. Odlicno socuvani bez grebanici,napraven servis,top vezovi,kako novi !
Нема посетени огласи
Кон почеток