Македонски | Shqip | English |

Oprema za mala mlekara itno

Се продава од: Јане Филипов 20 мај 22:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Радовиш
Производи : Индустриски машини и алати
Опрема од мала млекара се продава под хитно многу поволно . Мора да оде прилика која не се испушта!!! Се продава се комплет или посебно - комора за ладење до -4 ,4/2.5/3.втора за -4 2/2.5/3 и трета топла комора 2/2/2 коморите се секоја со посебни зидови и сите можат да се спојат во една голема комора , котласт пастеризатор од 750 литра од Пим-Хасково (сиреноизготвител специјален за кашкавал) , вакумска пумпа за млеко , вакумерка двострана и калапи за кашкавал пластични и росфајтни . Повелете да ги погледнете и да се договориме за продажба секаков договор е можен!!!!
Нема посетени огласи
Кон почеток