Македонски | Shqip | English |

Pasterizator za mleko itno

Се продава од: Јане филипов Вчера 21:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

3 000 ЕУР

Локација: Радовиш
Производи : Индустриски машини и алати
Итно се продава котласт пастеризатор за млеко -сиреноизготвител од Пим Хасково 800 литри користен во одлична состојба со линија за греење на вода на струја од затворен тип. Цената е фиксна 3000 евра нови од истиот производител и тип се 12000 евра шанса која не се испишта и важи само еден месец бизнисмени не чекајте. Со него ви нудам и вакумска пумпа од росфајт трофазна за млеко за само 500 евра нова е 2500 евра. Можност еднаш во животот. Повелете контактирајте ме и дојдете да се договориме !!!
Нема посетени огласи
Кон почеток