Македонски | Shqip | English |

Audi A4 1.9 tdi -01 registrirana so zelen karton

Се продава од: Ivica 21 мај 16:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.110 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 200 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 25 000 - 29 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Audi A4 1.9 tdi 2001 registriran so zelen karton mnogu dobro zacuvan avtomobil servis na klimata pred 2 nedeli odlicni 4m. s gumi klimatronik, elektronski prozorci, elektricni retrovizori, dalecinsko, zatemneti prozorci int.. za poveke informacii 078-611-324 Ivica
Avtomobilot vredi da se vidi..
Нема посетени огласи
Кон почеток