Македонски | Shqip | English |

BMW 530d M

Се продава од: Goce Jankulov 15 јан. 13:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

19 500 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сина
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
Kolata e licno uvezena od Italija,i se na nea e servisirano i cuvano domakinski,golem i mal servis napraveni kompletno,zameneti 4 diskovi,komplet 3 lancinja,vodna pumpa i site zateci,prednica komplet, 8 novi gumi 8 novi bandazi..registrirana cela godina..i postedete me so glupi komentari so toa deka vo BG ima po eftini
Нема посетени огласи
Кон почеток