Македонски | Shqip | English |

BMW X5 4x4 exstra

Се продава од: Fidanco 20 мај 16:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.020 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 000 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Автоматски
Километража: 25 000 - 29 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Црна
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: M-модели / BMW
Модел: X5 M
4 novi gumi servisiran vtor gazda, uvezen od Holandija 3.0 ful oprema
Нема посетени огласи
Кон почеток