Македонски | Shqip | English |

BMW X5 3.0D -03

Се продава од: PEPI 22 мар. 11:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.020 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 000 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X5
BMW X5 3.0d avtomatik extra socuvan, uvezen od holandija so realni km, 4 cisto novi gumi. Vo cenata ima mesto za dogovor. Dzipot e vo extra sostoja bez zabeleski moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.
Нема посетени огласи
Кон почеток