Македонски | Shqip | English |

FIAT DOBLO 1.9 JTD -07

Се продава од: Halem 13 мар. 20:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Doblo
Fiat doblo 1.9 jtd najekonomicniot motor multiyet kolata e servisirana mnogu malku tovarana bez nikakva zabeleska kako nova od optema ima se
•klima
•el.stakla
•bord kompijuter

Za poveke info javete se na 078-421-770
Нема посетени огласи
Кон почеток