Македонски | Shqip | English |

Ford C-Max 1.6 TDCI

Се продава од: gose 17 мај 23:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: C-Max
KOLATA E VO SUPER SOSTOJBA
registrirana so zelen karton
smeneto
rebres kais
klines kais
vodna pumpa
zategaci
filtri komplet site
novi gumi
plocki napred i pozadi
kolata nema nikakva majna se e stegnato samo da palis i da vozis nema nikakvi davacki moze dase provere po vasa zelba kilometrite se orginal ne e vrakana so garancija 078 603 030
Нема посетени огласи
Кон почеток