Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo 2.0 TDDI 85kw

Оглас од претпријатие. Се продава од: СТЕМИ ПРЕВОЗ 24 апр. 10:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 5.420 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР   2 900 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 0 - 4 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Mondeo
Ford mondeo
2.0 tddi 85kw motor na lance bez elektricni dizni Uvezena pred 7 godini
Edinstvena vo MK so komplet spojleri
Ghia oprema
Najcesto vozena na otvoreno
Redovni servisi na sekoi 10.000km
Нема посетени огласи
Кон почеток