Македонски | Shqip | English |

Hyundai Trajet

Се продава од: Igor 11 фев. 23:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.290 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сина
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: Hyundai
Модел: Trajet
Se prodava Hyundai Trajet so full oprema. Servisirano i so novi gumi e. Moze da se vide vo sekoe vreme.
Нема посетени огласи
Кон почеток