Македонски | Shqip | English |

Mercedes C 200

Се продава од: Riste 11 јан. 18:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 200
Се продава Мерцедес с200 2001
-Регистрирана до Мај 2019
-4 добри зимни гуми
-климатроник
-елктрика на стакла
-елктрика на ретровизори
-електрика на седишта
-централно закл.
-CD/mp3,
-ABS,ESP
-команди на волан
-xenon
Колата е во добра состојба со изминати реални 310.000км.
Јавете се ке се договореме ..
Нема посетени огласи
Кон почеток