Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 220 avandgarde

Се продава од: Trajce 15 мар. 17:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

8 500 ЕУР   10 500 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 220
Vo dobra sostojba.
Нема посетени огласи
Кон почеток