Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E 200 cdi AVANDGARD potr.4,8l/100

Се продава од: Miki 19 мар. 12:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

16 600 ЕУР

Година: 2013
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 200
=077552979 Miki= ili=078567367 Dime=
Mercedes e 200cdi Avantagrde 2013 god donesena od Germanija🇩🇪
Full oprema eco sistem za najmala potroshuvachka 4,8l/100km (kombiniert) greachi na sedista tempomat f1 menjac na volan kozhen enterier shiber parking senzori i mn druga oprema+++
Momentalno e na bg. tabli, dokolku imate bugarski dokumenti samo prefrlanje kaj notar nikakvi dopolnitelni troshoci+++
Kolata e odlichna bez zabeleshki tel =077552979 Miki=
Viber: 004740073722
Fb. Miki Vuchkov
Нема посетени огласи
Кон почеток