Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E klasa E200 cdi AVANDGARD

Се продава од: Miki Денес 13:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

15 900 ЕУР

Година: 2013
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 200
Tel:077552979 ili viber 004740073722
🏁NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS NA 06.05.2019🏁
🔝NAJDOBRA CENA VO CELA EVROPA🔝
15 900eur ❗❗❗CENATA E FIXNA❗❗❗
bez carina, (carinata e mala, mozhe da se izvade euro 1) , donesena od Germanija
Potroshuvachka 4.5л/100
ОД ОПРЕМА ПОСЕДУВА:
Eco систем. 7 G-TRONIK PLUS Автоматик
Типтроник со планки на волан (f1). PRE SAFE, Активен паркинг Асистент, LED High Permormance светла, Асистент за патни знаци, Distance Warning,DVD, SD card/2 USB/Mp3/DAB Цифрово радио/ Media Interface, Кожен салон со контрастен шев, Двозонен климатроник THERMOTRONIK, ATTENTION ASSIST- асистент за умор на возач, NECK PRO Подглавници, ASSYST PLUS, LINGUATRONIK, Ел. Седишта, Ел. стакла, Ел. огледала со греач, Adaptive Brake, Мултифункционален волан, Амбиентно осветлување, Автопилот со сопирачен асистент " Speedtronik" , ладилник жабка, Светла за завои, Борд компјутер, ABS, ESP, BAS, ASR, SRS Airbags, Bluetooth телефон, Поставки за чаши, сензор за притисок на гумите, Сензори за дожд и светлина и др. ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА =077552979 Miki=
Viber: 004740073722
Fb. Miki Vuchkov
Нема посетени огласи
Кон почеток