Македонски | Shqip | English |

Mercedes E 200 W 211

Се продава од: Marjan Pocev 09 јан. 22:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 200
Poveke informacii +38978202186
Нема посетени огласи
Кон почеток