Македонски | Shqip | English |

Mercedes E 200

Се продава од: sasko pecov 20 мај 20:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 14.100 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 500 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Автоматски
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Беж
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 200
so ful oprema sezori na gumi
senzor za dozd novi gumi servisirana koplet o mercedes so servisna kniska koj e zaintersiran neka povele kolata so garancija
Нема посетени огласи
Кон почеток