Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra C 2.2DTI

Се продава од: Vectra Денес 12:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.270 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 350 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Vectra
Kolata e vo top sostojba, redovno servisirana,novi letni gumi,registrirana do 13.09.2018 samo za seriozni kipuvaci i bez zameni
Нема посетени огласи
Кон почеток