Македонски | Shqip | English |

Peugeot 107 samo 37000 km

Се продава од: Kosta 23 мар. 20:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 900 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 35 000 - 39 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 107
Se prodava Peugeot 107 so samo 37000 km kolata e vo top sostojba samite kilometri kazuvat so mnogu niska potrosuvacka so klima e voziloto
Нема посетени огласи
Кон почеток