Македонски | Shqip | English |

Peugeot 407 2.0hdi

Се продава од: timce Вчера 23:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.440 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 350 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 407
kolata e registrirana do 04.06.2019 so zelen karton...moze proverka po zelba na kupuvacot kaj majstor...za km...i za motorot...se si funkcionira na nea klima i red drugi raboti..
Нема посетени огласи
Кон почеток