Македонски | Shqip | English |

Peugeot Expert

Се продава од: toso Вчера 10:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.930 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 500 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: Expert
SE PRODAVA POUGEOT EXPERT

1.6 HDI 66 KW 90 KS, PROIZVEDEN 2008 GOD ,100 % 208.000 KM , MOZE PROVERKA VO OVLASTEN SERVIS PO VASH IZBOR , GARANTIRAM ZA KILOMETRITE I SOSTOJBATA NA VOZILOTO.

KOLATA E OCARINETA I PLATENI SITE DAVACKI DO MAKEDONSKI TABLICKI , VASHE OSTANUVA SAMO REGISTRACIJATA.

CENA 5.500,00 EVRA SO VKLUCEN DDV
Нема посетени огласи
Кон почеток