Македонски | Shqip | English |

Renault Megane 1.9dci 88kw 120ks

Се продава од: Mile 21 мај 20:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.860 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 700 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Megane
Se prodava renault megane 1.9dci 88kw 120ks registriran do 24.01-2019 so novi zimski gumi se prodava poradi kupuvajne na pogolemo vozilo mozna e i zamena so moja doplata, ponudite vozilo
Нема посетени огласи
Кон почеток