Македонски | Shqip | English |

Rover 75

Се продава од: Vlatko Micev 12 мар. 18:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.390 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 100 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Црна
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: Rover
Модел: 75
Rover 75 2.0 (bmw motor)
Нема посетени огласи
Кон почеток