Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4

Се продава од: Trajce 23 мај 00:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.290 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 900 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Se prodava vw golf 4 vo odlicna sostojba klimatronik
Нема посетени огласи
Кон почеток