Македонски | Shqip | English |

VW TOURAN

Се продава од: deni 29 дек. 23:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Touran
VW TOURAN DONESEN OD GERMANIJA NA BG.TABLI MOMENTALNO EXTRA SOCUVAN SO 5 SEDISTA 190 000 KM POMINATI REALNI PROVERKA KADE SAKATE AL.BANDAZI MICHELIN GUMI ZA POVEKE INFORMACII NA TEL:077758433
Нема посетени огласи
Кон почеток