Македонски | Shqip | English |

VW Touran

Се продава од: Dejan 20 мај 21:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 15.840 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 300 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Touran
touran 1.9tdi 2007 god 207000km plateno se do registacija sevisna kniska ch uvoz
Нема посетени огласи
Кон почеток