Македонски | Shqip | English |

John Deere 1630

Се продава од: Ace 07 фев. 16:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.110 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 200 ЕУР

Локација: Радовиш
Возила : Трактори
Марка: John Deere
Модел: Drug Model
Traktorot e vo odlicna sostojba donesen e od ch pred 3 dena carinan 56ps ima 2 pari gumi zadni moze da se proba vo sekoe vreme
4200€ cenata ne e fiksna
Нема посетени огласи
Кон почеток