Македонски | Shqip | English |

Yamaha X-Max 400

Се продава од: Trajce 15 мар. 17:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

3 800 ЕУР

Година: 2014
Локација: Радовиш
Моторцикли : Скутер
Марка: Yamaha
Модел: V-Max
Yamaxa x max 400 Platena carina ima se do registracija 12000km 2014 godina Moze zamena Za golf 5 golf 6 Audi A3
Нема посетени огласи
Кон почеток