Македонски | Shqip | English |

Herk 110cc

Се продава од: Dule Manev 13 мар. 13:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

450 ЕУР

Година: 2008
Локација: Радовиш
Моторцикли : Спортски
Марка: Друга марка
Модел: Drug Model
Motorceto e vo ekstra sostojba nema nikakva maana so masinata ima nekoja ostetna plastika moze da se naprave dogovor vo cenata za toa.Ima pominato samo 3000km vozeno e 2 sezoni.Vredi da se vidi i proba.
Нема посетени огласи
Кон почеток