Македонски | Shqip | English |

Chevrolet Aveo -06 1.2

Се продава од: Blagoj Денес 00:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Kolata e tehnichki vo perfektna sostojba oshtetena e samo karoseriski. Ostetena e levata strana
Kolata pali i se vozi ... Se prodava vo delovi ili cela
Kontakt - 071219056
Нема посетени огласи
Кон почеток