Македонски | Shqip | English |

Komatsu WA -90 utovarac

Оглас од претпријатие. Се продава од: A L T O - V E 17 мај 14:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Градежни машини
utovaracot e vo odlicna sostojba so novo gumi
2004 godina e ima i viluski koj se odkacuvat i zakacuvat za brza spojk
Нема посетени огласи
Кон почеток