Македонски | Shqip | English |

Ford Transit 2.4

Се продава од: v.p 12 фев. 16:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

8 500 ЕУР

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Ford
Модел: Transit
vo odlicna sostojba registrirano cela godina novi gumi
Нема посетени огласи
Кон почеток