Македонски | Shqip | English |

Man 6x4

Оглас од претпријатие. Се продава од: A L T O - V E 09 јан. 13:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: 28.314
Kamionot e vo odlicna sostojba registriran cela godina.
Site gumi se cisto novi
Napred i pozadi e na federi od novio model
Godina na proizvodstvo 2001
400.000 km
Mozeme i da go napravime vo zavisnost od vasite potrebi
Kiper
Kiper i kran
Stupcar i kran za trupci
Golem 13 tonski kran i sanduk
Нема посетени огласи
Кон почеток