Македонски | Shqip | English |

MAN 35.403 8x6 kipper

Оглас од претпријатие. Се продава од: A L T O - V E Денес 10:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: Drug model
1997 god
kamionot e vo odlicna soatojba registriran dobri gumi
8x6 so 3 deferencijala
top sostojba motor menjac sanduk se e ekstra
Нема посетени огласи
Кон почеток