Македонски | Shqip | English |

MAN TGM 15.240 so 51.000 km

Оглас од претпријатие. Се продава од: СТЕМИ ПРЕВОЗ Денес 08:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

23 000 ЕУР

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: TGM
Se prodava
MAN TGM 15.240
proizveden - 2007 god
nosivost - 9050 kg
motor - 240 ks (Euro 4)
pominati km - 51.000 km
karoserija - 6,3 x 2,45 x 2,6m - trostrana roletna
menuvac - 8 brzini
klima i tempomat
gumi - 80%
dupli komandi za avto skola
plateno se do registracija
Kamionot e vo super sostojba

*Vo cenata ne e vklucen DDV

**Vo klasa na Mercedes Atego, Volvo FL, Daf LF, Iveco Eurocargo...
Нема посетени огласи
Кон почеток